Wernisaż
22 stycznia
2016 r.

Magdalena Niścior - Rysunek i malarstwo

Magdalena Niścior jest uczennicą w klasie dyplomowej Liceum Plastycznego w ZSP im. C. K. Norwida w Lublinie. Laureatka konkursów plastycznych dla młodzieży. Uczestniczka IX makroregionalnego przeglądu najzdolniejszych uczniów liceów plastycznych. Brała udział w wystawach zbiorowych o charakterze konkursowym o zasięgu międzynarodowym (6th Lessedra International Painting & Mixed Media, Bułgaria 2015 oraz 12th International Biennial of Miniature Arts, Serbia 2016) a także ogólnopolskim (XII Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Średnich Szkół Plastycznych, Bielsko-Biała, 2015) oraz regionalnym (laureatka "Ja w Lublinie - Lublin we mnie", Lublin, 2011)
Jest również uczestniczką plenerów malarskich. Swoje zainteresowania artystyczne skupia wokół dziedzin sztuki takich jak: malarstwo, rysunek, rzeźba, grafika warsztatowa.

Zaproszenie na wystawę w formacie PDF do ściągnięcia