Wyniki

X Ogólnopolskiego Konkursu

Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych

Jury w składzie:

1. Grażyna Łobaszewska - przewodnicząca Jury
2. Agnieszka Weiner - członek Jury
3. Magdalena Stopa - członek Jury

po wysłuchaniu 25 finalistów Konkursu postanowiło przyznać:

GRAND PRIX Nagroda Krzysztofa Grabczuka Marszałka Województwa Lubelskiego
KAROLINA WARCHOŁ
WARSZAWA

I miejsce Nagroda Adama Wasilewskiego Prezydenta Miasta Lublin
MAŁGORZATA BIGAJ
DĄBROWA GÓRNICZA

II miejsce Nagroda Krzysztofa Babisza Lubelskiego Kuratora Oświaty
MICHAŁ GROBELNY
OŚRODEK KULTURY "SANIGA" W SZCZECINIE

II miejsce Nagroda Andrzeja Jarosza Właściciela "JATRA" P.U.H. w Lublinie & Nagroda Mariusza Deckerta Prezesa Radia Lublin S.A.
MARTYNA ZAJĄC
KLUB GARNIZONOWY W PRZEMYŚLU

III miejsce Nagroda Ewy Dumkiewicz-Sprawki Dyrektora Wydz. Oświaty i Wych. UM Lublin
AGATA ROŻANKOWSKA
GIMNAZJUM "EDUKACJA" W TORUNIU

III miejsce Nagroda Ewy Brogowskiej Dyrektora Lubelskiego Centrum Korporacyjnego Banku PEKAO S.A.
MATEUSZ BIERYT
MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W NOWYM SĄCZU

Nagrody Specjalne:
. Nagroda Genowefy Tokarskiej Wojewody Lubelskiego
ALEKSANDRA OBERDA
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY NR 2 W LUBLINIE
. Nagroda Tadeusza Fijałki Prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Lublinie
MAŁGORZATA NAKONIECZNA
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W KIELCACH
. Nagroda Edwarda Kotyłło Właściciela Biura Projektów i Wycen Nieruchomości "EKKO" w Lublinie
MARTA SZUSTOWSKA CENTRUM ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH NR W ŁODZI
. Nagroda Mariusza Rybaka Prezesa "INBUD" s.j. w Lublinie
WIKTORIA TRYNKIEWICZ
LUBLIN
. Nagroda Zbigniewa Krysztofiuka Właściciela Firmy Parkieciarskiej "KOMES" & Nagroda Dariusza Sienkiewicza Dyrektora Oddziału TVP S.A. w Lublinie
JULIA OLĘDZKA
SPÓŁDZIELCZY OŚRODEK KULTURY "STOKROTKA" W ŚWIECIU

Lublin, 24 marzec 2009 r.



SPONSORZY
Bank PEKAO S.A.
COMP s.j.
Biuro Projektów EKKO
INBUD s.j.
JATRA P.U.H.
Firma Parkieciarska "KOMES"
MPWiK sp. z o.o.
RADIO LUBLIN S.A.
TVP S.A. O/LUBLIN

PATRONAT
Minister Edukacji Narodowej
Wojewoda Lubelski
Marszałek Województwa Lubelskiego
Prezydent Miasta Lublin
Lubelski Kurator Oświaty
Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania UM Lublin

ORGANIZATOR
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Zespół Szkół nr 5 w Lublinie
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Lublinie

lista finalistów


© Dział Programów i Promocji - Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Lublinie